Проектні роботи і узгодження в державних органах

   Проектування ферм - базовий і відповідальний процес, оскільки саме на цьому етапі допускаються важко виправні помилки, що впливають потім на ефективність і прибутковість бізнесу. Компанія "Frait" розробляє базові проекти для самостійної реалізації, проектує ферми і свинокомплекси «під ключ», також здійснює будівництво свиноферми з підбором обладнання.

Свиноферма: проект і реалізація 

Робота нашої компанії полягає в двох підсумкових документах:

  1. Безпосередньо план облаштування з чітким проектуванням розташування кліток, загонів, роздільників, верстатів для кнурів і огорож для супоросних маток. Годівниць і поїлок. Систем водопостачання, подачі корму і гноєвидалення. Простору для зберігання корму. Освітлення. І все з урахуванням правил пожежної безпеки.
  2. Кошторис - описує повну вартість проекту з детальним прорахунком кожної позиції і етапів.

Реалізація проекту можлива вашими і нашими майстрами.

    Будівництво свиноферми

    Наша компанія здійснює проектування і прорахунок на будь-якому етапі реалізації бізнес-проекту: будь це просто схематичне розташування поголів'я, інженерних систем, будівництво або підбір і монтаж обладнання для ферм. Реалізація проекту за чітким планом оптимізує фінансові та часові витрати, скорочуючи їх, підвищує ефективність функціонування господарства. Також закладає можливості для розширення або подальшого перепроектування ферми, виключає непередбачені складнощі. Проект готується з використанням сучасних комп'ютерних систем, що виключає будь-які помилки в розрахунках.