Combiboard Beta

Combiboard Beta

Combiboard Beta - це панелі, які можуть бути використані для швидкого зведення довговічних внутрішніх і зовнішніх стін.

Стінові системи для сучасної ферми  

Combiboard Beta дозволяє зводити з максимальною швидкістю розділові стіни, наприклад, в промислових будівлях, приміщеннях ферм, повітряних мийках або мийних лініях. Панелі можуть бути розміщені як в горизонтальній, так і у вертикальній площині, висота панелей за запитом. Combiboard Beta також добре підходять для зведення тимчасових розділових стін, наприклад, на ярмарках. Завдяки унікальному Кликова з'єднанню, стіни можуть бути використані повторно. За мінімальний відрізок часу ви можете звести дуже стійкі стіни, які вже будуть готові до використання!

Гігієнічність

Combiboard Beta не тільки стійкі, але і дуже гігієнічні. Кольоростійкістійкий верхній шар з кальцію і цинку сприяє стійкості панелі при впливі кислот і лугів, аміаку, а також до впливу майже всіх засобів для чищення. Завдяки гладкій поверхні, а також майже повній відсутності швів на профілі і панелях, на них не накопичуються забруднення, стіни і стеля легко чистити.

Швидка і проста обробка

Панелі Combiboard Beta мають товщину 16, 35 і 50 мм. Ширина варіюється від 200 мм до 500 мм. Панелі поставляються будь-якої довжини за запитом, відсортовані по довжині. Асортимент допоміжних профілів дуже широкий, існує безліч варіацій і способів застосування. Панелі та допоміжні профілі легко встановлювати. Трубопроводи, кінцеві контакти і інші об'єкти легко монтуються на стіни. Клікова система кріплення спрощує демонтаж стін, при цьому стіни можна використовувати повторно. Стіни можна використовувати повторно без попередньої підготовки.

Довговічність

Високоякісний вторинний пластик забезпечує міцність Comiboard протягом декількох десятиліть при різних умовах. Така якість разом з прискореним монтажем і демонтажем прекрасно дозволяють повторно використовувати панелі. Крім того, матеріал може бути повністю перероблений повторно.

Combiboard Beta: Переваги

-  Гігієнічність

Простота очищення, завдяки майже безшовному виконання і стійкому до зносу покриття.

-  Стійкість до впливу хімікатів і кольоростійкість.

Стійкість до впливу кислот, лугів і аміаку, а також майже всіх засобів для чищення.

-  Довговічність

Панелі Beta, завдяки унікальній Кликова системі кріплення, можуть використовуватися повторно. Крім того, матеріал може бути повністю перероблений повторно.

-  Можливість поставки відповідно до ваших специфікацій

Combiboard Beta дозволяє зводити стіни будь-якої висоти. Панелі потрібної висоти і довжини поставляються в єдиному пакеті. Це дає економію часу і дозволяє мінімізувати відходи!

-  Горизонтальний і вертикальний монтаж

Без обмежень при плануванні і зведенні зважаючи на можливість вертикального і горизонтального монтажу.

-  Швидка установка

На місці будівництва Combiboard легко і швидко зводяться і обробляються

Завантажити брошуру Combiboard Beta