Combiboard Zeta

Combiboard Zeta

Combiboard Zeta - це найбільш стійкі стінові панелі з нашого асортименту. Краща альтернатива звичайним (бетонним) стін

Combiboard Zeta - це унікальна система, яка дозволяє максимально швидко і ефективно будувати дуже стійкі стіни. Ці стіни використовуються тоді, коли використання традиційних будівельних матеріалів недоцільно. Профілі із пластику заповнені бетоном, що дозволяє їм витримувати найвищі навантаження. Облицювання більше не потрібна з огляду на споконвічно гладкого покриття, що забезпечується верхнім слоемCoax, які мають міцні властивості. Combiboard Zeta використовується на бойнях, в приміщеннях для очищення, на фермах і в будівлях пасажів. Щодня використовуються в таких конструкціях, як силосу і круглі структури. Оскільки Zeta може комбінуватися з іншими продуктами Combiboard, сфера їх застосування воістину безмежна!

Високопродуктивні системи швидкого монтажу Zeta

Combiboard Zeta об'єднують в собі міцність бетону і переваги пластикових стін. За дуже короткий період дозволяють звести стійку і повністю оброблену стіну, якій не страшні волога, цвіль і паразити. Завдяки гладкому зовнішнього шару Coex, стіни Zeta також дуже кольоростійкість, легко піддаються очищенню. Обидві системи Zeta класифіковані за ступенем пожежонебезпеки відповідно до DIN EN 13501 (B - s2, d0)

Як працює Zeta?

Як і інші стінні системи Combiboard, профілі Zeta з'єднуються між собою в одну стіну, з віконними і дверними отворами або без таких. Трубопроводи, кінцеві вимикачі і інші об'єкти далі монтуються на стіні або всередині неї. Після цього стіна може бути заповнена бетоном або ізоляційним матеріалом. Відкрита структура порожнини дозволяє рівномірно розподілити наповнювач і добре його ущільнити. За мінімальну кількість часу ви отримуєте повністю оброблену стіну!

Повсюдне використання

Combiboard Zeta передбачає на вибір дві товщини стін: 100 мм і 175 мм. Використовувана ширина панелей складає 333 мм. Стінові панелі поставляються потрібної довжини. Допоміжні профілі дозволяють відмовитися від швів. Поряд з цим, існують додаткові сполучні профілі, якими можна з'єднати Combiboard Zeta з іншими продуктами Combiboard. Це дозволяє застосовувати продукцію Combiboard практично повсюдно.

Combiboard Zeta: Переваги

- Несучі бетонні стіни за мінімальний відрізок часу

За мінімальний відрізок часу Combiboard Zeta дозволяє отримати повністю оброблену несучу стіну з бетону.

- Переваги пластика

Пластикова поверхня захищає стіну від впливу вологи, цвілі і паразитів. Крім того, зовнішній гладкий шар Coex дуже легко чистити.

- Стійкість до впливу хімікатів і кольоростійкість

Зовнішній шар Coex надає стійкість до впливу кислот, лугів, аміаку і майже всіх засобів для чищення.

- Ізолюючі властивості

Поряд з бетоном, Zeta також може бути заповнена ізоляційним матеріалом.

- Дуже швидке зведення

Combiboard Zeta дозволить вам швидко звести повністю готову до використання стіну. Профілі легко і просто монтуються. Бетон або інший наповнювач легко і добре ущільнюється.

- Повсюдне використання

Combiboard може поставлятися по всьому світу в єдиному пакеті для використання - бетон і / або інший наповнювач можна придбати майже всюди.

Завантажити брошуру Combiboard Zeta