Годівниці для свиней

Кормовий автомат зі зволоженням корму

Кормовий автомат зі зволоженням корму

Годівниця дає можливість поросятам вибирати корм який їм подобається.  Сухий корм зі..

Показано з 1 по 15 із 21 (всього 2 сторінок)

       Успішний тваринницький бізнес - це суворі математичні розрахунки і сучасні технології. Система гноєвидалення, вентиляція, правильне годування свиней - прямий шлях до збереження поголів'я і його збільшення. Тому вибудовуючи свою систему харчування, зверніть увагу на наше обладнання для відгодівлі свиней.

Годівниця для свиней від компанії Frait

       Розробляючи конструкцію, ми націлилися на ідеальне виріб, яке б економила простір, перешкоджало розкидання корму, було частиною системи притримування санітарно-гігієнічних норм і надійно служило не один рік. Саме такі годівниці для відгодівлі свиней представлені у виробничій лінійці нашої компанії, купити годівницю для свиней це те що вам потрiбно. Вони виконані з нержавіючої сталі з оцинкуванням, тому довговічні. Краї і кути завальцьовані - можливість травмування тварин виключена. Забезпечують надійну подачу корму. Враховують природну потребу тварини в підкопування і сприяють повному очищенню корита від залишків.

Модельний ряд

Купити годівниці для свиней від нашої компанії можна двох видів:

  • З кормовим столиком і системою зволоження

Дають можливість тваринам самим вибирати їжу і зволожувати її, а також самостійно регулювати норму з'їденого. Комбінація сухого і зволоженого корму збільшує добовий приріст маси у поросят. Годівниця для годування містка, зручна для великих особин, забезпечує одночасний доступ 16 поросят.

Бункерна годівниця

Бункерна годівниця для свиней — автогодівниці для свиней роблять процес годування організованим і регулярним. Вони підбираються за віком та кількістю особин, за рахунок конструкції забезпечують акуратність і порядок у свинарнику.
     Годівниці для свиней бункерні представлені в декількох різновидах:

  • Одно- і двосторонні;
  • Для відгодівлі та дорощування;
  • 1-12 секційні;
  • З бункером від 50 л до 380 л.

      Виходячи з розмірів і функціональності, купити бункерну годівницю для свиней можна як для невеликого приватного господарства, так і для великих виробничих об'єктів. Крім того, у нас є кліткии для свиней, сучасна технологічна поїлка для поросят. Ми можемо функціонально спроектувати свинарник недорого, враховуючи стратегічні цілі проекту і дорощування свиней. У нас є продаж кормових добавок, ви можете купити для свиней корм.
     Україна стрімко технологізується тваринництво, зводячи до мінімуму участь людини в процесах. Щоб осучаснити виробництво потрібні як мінімум система очищення гною, поїлка і годівниця для свиней. Ціна на них вказана в каталозі, актуальну - уточнюйте у менеджера.