Монтаж обладнання на фермі

 ТОВ "Фрайт" - компанія, яка спеціалізується не тільки на виробництві та продажу різного устаткування для свиноферм і ВРХ, а й здійснює монтаж "під ключ" будь-яких виробів, придбаних в нашому магазині.

  Монтаж обладнання для ферм

    Компанія виробляє все обладнання для ферми ВРХ, включаючи елементи для прокладки інженерних споруд (для подачі води в поїлки, кормораздачи, облаштування щілинної підлоги). І разом з тим наші співробітники можуть все це якісно встановити і налаштувати.
Зокрема, в послуги ТОВ "Фрайт" входить:

  • консультування з підбору та купівлі; 
  • установка обладнання та налагодження його роботи (сюди також входить настройка системи опалення, вентиляції, бункерів для зберігання корму);
  • після гарантійне обслуговування - надання техпідтримки широкого профілю. 

    Ви можете зібрати і закріпити загородження або верстати для тварин самостійно або довірити це нашим співробітникам з гарантією надійності і довголіття роботи.

    Роботи "під ключ"   

    Наша компанія виступає не тільки як виробник і продавець спеціалізованого обладнання для ферм, але також надає послуги проектного характеру, серед яких: проектування, розширення, реставрація, будівництво ферм. І монтаж обладнання обов'язково входить в пакет цих послуг, оскільки ми даємо гарантію не тільки на придбаний товар, але і на його установку нашими фахівцями. Довіривши нам право правильно встановити вироблене нами обладнання, ви позбавляєте себе від найбільш поширених і невиправданих помилок.

.