Обладнання для птахівництва

Контейнер для перевезення живої птиці: курей бройлерів, курей несучок, гусей, качок

Контейнер для перевезення живої птиці: курей бройлерів, курей несучок, гусей, качок

Контейнер для перевезення живої птиці: курей бройлерів, курей несучок, гусей, качок ..

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

    Розведення курей, індиків, перепелів, куріпок, гусей, качок та іншої живності, як і худоби, вимагає правильної організації простору і автоматизації процесів, тоді птахоферма буде менш ресурсно затратною і більш високоприбуткової. ТОВ Фрайт пропонує клітинне обладнання для утримання і транспортування птахів з якісних матеріалів, що володіють високою міцністю і безпекою, а також інше обладнання для птахофабрик..
Устаткування для птахівництва

ТОВ "Фрайт" виробляє два види сіток для птиці:

  • контейнер для перевезення птиці - являє собою чотириярусну клітку з двох секцій загальним розміром приблизно 1,5 на 2,5 м у висоту. Вона посилена з боків металевою рамою, гладкою на дотик і не має виступаючих елементів, здатних заподіяти тваринам шкоди при транспортуванні; 
  • візки для шокової заморозки - підходить для несучок, бройлерів, качок, гусей. Являє собою сітку, розділену на осередки, що володіє великою місткістю. Розмір - 2,2 м (висота) Х 1,3 м (довжина) х 0,9 м (ширина). Також можливе виготовлення виробу за індивідуальними мірками.

    Все необхідне для птахофабрик і ферм

    Таку галузь тваринництва, як птахівництво, Україна активно розвиває, а його продукція успішно реалізується на внутрішньому ринку і експортується на світові. Якщо ви хочете досягти успіху в своєму фермерському господарстві, зміст птахоферми має відповідати ветеринарним нормам, а також володіти високою технологічністю. Компанія "Фрайт" пропонує весь спектр обладнання для ферм різної спрямованості: загородження, клітки, роздільники, годівниці, поїлки, ємності для зберігання корми, кормові добавки та засоби для прибирання вольєрів. Все це гарантує порядок і ефективність розведення тварин.