Combiboard

ПВХ перегородки та стінові системи COMBIBOARD

Високоякісні пластикові панелі, які можуть використовуватися в якості перегородок або розділових стін в сільському господарстві і на тваринницьких підприємствах, а також при спорудженні приміщень, де є підвищені вимоги до гігієни, стійкості до дії вологи і хімічних агентів.

Стінові системи Combiboard відрізняються стабільністю і гігієнічністю, легко очищаються. Панелі швидко і легко монтуються, мають широку сферу застосування.

Переваги Combiboard

  • Довговічність і гігієнічність
  • Стійкість до впливу майже будь-яких хімікатів
  • Швидка і проста обробка
  • Можливість поставки відповідно до ваших специфікацій
  • Можливість повторного використання і 100% переробка
  • Ударостійкий і зносостійкість

Combiboard - продукт компанії Profextru, що спеціалізується на розробці і виробництві міцних і інноваційних концептуальних продуктів для застосування в особливих умовах. Компанія Profextru понад 60 років займається виробництвом міцних профілів із пластику. У тісній співпраці з нашими зарубіжними клієнтами ми безперервно удосконалюємо вироблену в Нідерландах продукцію, яка застосовується по всьому світу.

Сфера застосування

1. Сільське господарство

Cтеновой системи Combiboard з пластика використовуються для наступних цілей: внутрішні і зовнішні стіни, проходи, секційні стіни, перегородки, доїльні каруселі, доїльні роботи, гноєсховища, сховища для фруктів і овочів, стійла, склади, офіси.

2. Миття

Cтеновой системи Combiboard з пластика використовуються для наступних цілей: технічні приміщення, роздягальні, душові, санвузли.

3. Тимчасові розділові конструкції

Cтінові системи Combiboard з пластика використовуються для наступних цілей: тимчасові розділові стіни, наприклад, в аеропортах або в супермаркетах, а також центри прийому біженців, безпритульних та інше.

Продукти:

- Combiboard Alfa

Масивні стінові системи з пластика, що ідеально підходять для зведення перегородок, наприклад, для свиней і телят. Панелі для ферм гігієнічні і довговічні. Система може бути виготовлена ​​відповідно до ваших специфікацій, одночасно її легко змінювати і адаптувати.

- Combiboard Beta

Combiboard Beta дозволяє зводити з максимальною швидкістю розділові стіни, наприклад, в промислових будівлях, приміщеннях ферм, повітряних мийках, мийних лініях. Панелі можуть бути легко змонтовані в горизонтальній або вертикальній площині, вони призначені для зведення стін.

- Combiboard Gamma

Як і панелі Beta, Combiboard Gamma є швидким та простим при установці рішенням для тимчасових і постійних стін, однак, при цьому необхідно враховувати класифікацію пожежної безпеки. Ці панелі такі ж міцні, ударостійкі, кольоростійкі  гігієнічні, як і Combiboard Beta. Відповідно до стандарту DINEN 13501-1 продукт був класифікований наступним чином: B - s3, d0

- Кришка гнізда для поросят

Кришка Combiboard гнізд для поросят розроблена спеціально з урахуванням вимог для сільського господарства. При виготовленні цієї кришки ми поміщаємо гнучку панель між двома окремими панелями. Таке з'єднання дає нам довговічний і не потребує обслуговування шарнір.

- Combiboard Zeta

Combiboard Zeta - це унікальна система, яка дозволяє максимально швидко і ефективно будувати дуже стійкі стіни. Ці стіни використовуються тоді, коли використання традиційних будівельних матеріалів невиправдано з точки зору їх властивостей. Профілі із пластику, заповнені бетоном, дозволяють витримувати найвищі навантаження.

Проекти:

Доїльна карусель. Завдяки нашій унікальній системі з'єднання панелей «Zeta 333 x 175 мм, вигнута», стало можливим виробництво круглих стінових систем з пластика для доїльних каруселей. Мінімальний радіус становить 10 метрів. Висота може бути скоригована відповідно до ваших специфікацій, оскільки ми виготовляємо стіни на власних виробничих площах. Для додаткової стійкості стіни можуть бути посилені і заповнені бетоном.