Бункери для зберігання корму

Бункера зберігання кормів з оцинкованої сталі

Бункера зберігання кормів з оцинкованої сталі

    Всі моделі бункерів мають зовнішню і дахову обслуговуючу драбину. У комплект..

Бункера зберігання кормів зі склопластику

Бункера зберігання кормів зі склопластику

    В ціну входять наступні частини і деталі силосу: Вертикально розділені..

Скловолоконні силоси AGRITECH (ІТАЛІЯ)

Скловолоконні силоси AGRITECH (ІТАЛІЯ)

    Силоси AGRITECH виготовляються зі спеціального скловолокна. Вони легкі, жорс..

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

    Запас корму і правильне його зберігання забезпечують належну і ефективну життєдіяльність господарства. Використання спеціального бункера для зберігання корму допомагає зберегти запаси в придатному для вживання стані, запобігти мимовільне висипання, доступ гризунів і різних комах, забезпечує зручну систему подачі. Компанія "Frait" пропонує кілька варіантів організації кормосховищ.

    Якісне обладнання для корму

    Зберігання сипучих кормів нашої компаній пропонується в ємностях двох видів:

  • бункери з оцинкованої сталі об'ємом від 4 до 41 м.куб. - високоміцні з хорошою ущільнювальної функцією. Мають гофровані стінки. Оснащуються внутрішньої і зовнішньої сходами. Є підключення для пневмозагрузки і пластикова повітряна труба; 
  • з склопластику (силос) - виробляються зі скловолокна, легкі і жорсткі з хорошою теплоізоляцією. Стійкі до впливу низьких (до -40) і високих (+140) температур. Чи не окислюються і не піддаються корозії. Ідеальна ємність для зберігання зерна за рахунок гладкості стінок, що попереджує застій пилу і утворенню цвілі. Доступний обсяг - від 4 до 52 м.куб., Або від 2 до 31 тонни.

    Термін експлуатації - 25-30 років. Також, нагадаємо, у нас є ви можете купити кормушку для свиней і різні кормові добавки.

    Готові рішення і індивідуальне виробництво

    Наша компанія робить повний спектр устаткування для ферм, починаючи від огорож і закінчуючи верстатами для опоросу. Ми пропонуємо стандартні рішення для свино- і скотарських ферм і виробництво за індивідуальними параметрами. Також розробляємо проектні рішення для розширення або будівництва фермерських господарств. Забезпечуємо післягарантійне технічне супроводження