Системи автоматичного годування тварин

Біо-Дозатор

Біо-Дозатор

Додавання медичних препаратів і домішок безпосередньо в трубопровід. Біо-Дозатор - дозирующая сис..

Волосковий трос

Волосковий трос

Тривалий термін експлуатації. Тест на визначення терміну придатності даного продукту по експлуатації..

Дозатори корму

Дозатори корму

Великий вибір дозаторів корми. Дозатори корму на 4, 6, 8, 10 літрів дають можливість підібрати оптим..

Клапан Мультимікс

Клапан Мультимікс

Клапан з сенсорним управлінням. Клапан Мультимікс може здійснювати індивідуальне, поклеточного розпо..

Привідна станція
Приймачі

Приймачі

Приймачі з нержавіючої сталі. Приймачі подають корм за допомогою шнека, труби наповнюються на 60-70%..

Система роздачі сухого корму DALTEC

Система роздачі сухого корму DALTEC

Унікальне запатентований провідне колесо простягає трос-шайбу через фрикціон, чим забезпечується рів..

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Сучасна ферма з досвіду європейських господарств характеризується мінімальною людською участю. Це робиться не тільки для того, щоб полегшити обслуговування загонів. Головна перевага автоматизації - більш ефективний, раціональний і безпечний формат ведення господарства. Відсутність людського фактора захищає від помилок і збоїв. Поголів'я завжди сите, здорове і сильне. Це заслуга систем автоматичного годування тварин, а також мудрого фермера, який зробив ставку на інновації. Переходьте на новий етап розвитку господарства.

Особливості механізму автоматичної подачі корму

Організація сучасної системи підтримки раціону передбачає перебудову ферми. Знадобиться нове обладнання для корів або свиней, залежно від того, яким видом тваринництва ви займаєтеся. Ця інвестиція окупиться швидко. З самого першого дня ви зможете констатувати серйозну економію зерна і людських ресурсів.

Подивимося, якими можуть бути автоматичні годівниці для тварин.

  1. Шайбовая транспортери. Корм рухається по системі сталевих труб.
  2. Шнеки для подачі корму. Також називаються спіральними транспортерами. Корм переміщається по пластиковій трубі. Його подає шнек.

Корм надходить з бункера. Через приймач потрапляє в систему труб, а потім виявляється всередині огорожі для свиней (або корів). Система запускається приводний станцією. Вона може працювати в автоматичному і напівавтоматичному режимі. На довгій лінії встановлюються два приводи. Це знімає надмірне навантаження з системи.

Дозатор корму - важливий елемент лінії. Завдяки даному компоненту годівниці для тварин наповнюються правильним кількістю їжі. Також можна встановити датчики, які будуть враховувати апетит кожної особини. Кормораздачею відбувається, коли приймач майже порожній. Так що їжа в годівниці завжди свіжа.

Існує також біо-дозатор. Це пристосування для додавання в їжу ліків. Пристрій приєднується до Автогодівни для тварин і впорскує препарати прямо в корм, попереджаючи його розшарування.

У нас ви можете замовити будь-яку техніку для свого комплексу. Ми допоможемо автоматизувати роздачу кормів на фермі. Також пропонуємо рішення для будь-яких інших ваших проектів. Наприклад, якщо ви маєте намір запустити штучне запліднення, купите фантом для кнура і спеціальні загони.

Надійні сучасні машини і обладнання для роздачі кормів

Компанія "Фрайт" пропонує тільки якісні та ефективні рішення для вашого господарства. Ми виробляємо кормові автомати для свиней та інших тварин на власному заводі в місті Дніпро. Використовуємо тільки перевірене сировину. Контролюємо кожен етап. Наші кваліфіковані майстри працюють на верстатах з ЧПУ, що дозволяє нам бути на 100% впевненими в продукті.

Frait на ринку з 2006 року. Ми використовуємо досвід зарубіжних лідерів і кращі традиції українського фермерства. Такий симбіоз дає приголомшливі результати. З нами автоматичної годування свиней на вашій фермі стане природним і зручним. Вам не потрібно буде довго вникати в систему. Вона досить проста і зрозуміла, разом з тим надійна і безвідмовна. Так само, як і лінії роздачі кормів ВРХ.