Обладнання для корівників

Стійлове обладнання для прив'язного утримання корів

Стійлове обладнання для прив'язного утримання корів

    При утриманні тварин на прив'язі для кожної корови і нетелі передбачаються о..

Решітка кормова діагональна

Решітка кормова діагональна

Похилі труби перешкоджають відкидання корму. ..

Решітка розділова для молодняка

Решітка розділова для молодняка

Захищає дверні та віконні прорізи;  Використовується як розділова перегородка для те..

Огорожа для ВРХ
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Успішне розведення корів не завжди залежить тільки від зусиль фермера. Якраз навпаки. Показник якісної сучасної ферми - мінімум людської праці. Все повинно бути автоматизовано і ефективно. Як домогтися цього?

Багатьом здається, що перехід на новий формат ведення господарства буде занадто складним і дорогим. Насправді при правильному підході все просто і швидко, а витрати менше, ніж втрати через нераціональне використання ресурсів. Так що давайте міняти обладнання для корівника на нове і спостерігати, як росте прибутковість бізнесу. Ви будете приємно здивовані результатами реконструкції.

Сучасне обладнання для ферми ВРХ

Давайте ближче розглянемо ефективні рішення, які сьогодні допомагають господарям розвивати тваринницький бізнес. Приділіть увагу таким моментам:

  • зміст;
  • гігієна;
  • годівниця в корівнику;
  • розведення.

При використанні стійла для корів на прив'язі у кожної тварини є індивідуальне місце. Також передбачаються власні годівниця і напувалка. Існує стійлове обладнання для безприв'язного утримання ВРХ. Тут є розділові дуги і огорожі кормового столу, щоб тварини піднімалися на нього. Комфортне зміст - гарантія спокою поголів'я.

Другий важливий момент - підтримка гігієни. Добре зарекомендували себе щілинні підлоги для свинарників. Така конструкція для автоматичного навозоудаления може з'явитися також і в корівнику. Переваг у неї купа. Найголовніша - підтримання чистоти в авто-режимі. Можна не переживати про здоров'я тварин. Плюс це велика економія сил і витрат на робітників.

Варто автоматизувати також годування. Це зручно і раціонально. Устаткування для роздачі кормів допоможе налагодити раціон поголів'я. А ще це серйозна економія часу, сил і грошей. Автообладнення раціонально використовує кормові ресурси.

Дуже важливо забезпечити максимально комфортні і безпечні умови для нового поголів'я. Устаткування для телят подбає про молодняку. Можливо, знадобиться створення мікроклімату в окремих секціях. Реалізувати можна точно так само, як опалення свинарника. І не забудьте про вентиляцію.

Високоякісне обладнання для великої рогатої худоби

Компанія Frait пропонує великий вибір рішень для вашого господарства. Ми виробляємо обладнання для ВРХ на сучасному заводі в місті Дніпро. Використовуємо досвід лідерів індустрії. Працюємо на високотехнологічних верстатах з ЧПУ. Наше обладнання для корів - це найвища якість, надійність і довговічність. Пропонуємо сучасні конструкції для різних видів господарств. Обслуговуємо м'ясне виробництво. Розробляємо обладнання молочних ферм. У нас завжди найкращі рішення.

В асортименті великий вибір різних товарів для ВРХ. Допоможемо організувати правильне утримання. У нас стійла для дорослих особин, перегородки і будиночки для телят. В каталозі Frait автокормушки і поїлки, системи гноєвидалення та інші товари для корів і інших тварин.