Обладнання для кнурів

Клітка для відбору насіння у кнурів

Клітка для відбору насіння у кнурів

  гратчаста конструкція огородження клітини ідеально підходить для візуального огляду, що..

Годівниця індивідуальна для кнурів

Годівниця індивідуальна для кнурів

розміри та конфігурація стандартні або за бажанням замовника;  товщина матеріалу – 1..

Манекен для збору насіння кнура

Манекен для збору насіння кнура

виготовляється з оцинкованої сталі; покритий міцною гумою; встановлюється на стаб..

Клітки для утримання кнурів

Клітки для утримання кнурів

гратчаста конструкція огородження клітини ідеально підходить для візуального огляду, що забезпечу..

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Традиційні способи розведення більш не використовуються в сучасному технологічному свинарстві. Сьогодні застосовується штучне запліднення як більш ефективна, контрольована та безпечна альтернатива. Збір сперми у кнурів-плідників - найважливіші його етап. Необхідно суворо дотримуватися технологію, щоб запліднення було успішним, а приплід здоровим і сильним.

Правильне утримання кнурів-плідників

Перехід на штучне спаровування дозволяє знизити поголів'я плідників. Сперма кнурів розподіляється більш раціонально між свиноматками. Але при цьому дуже важливо, щоб продукт був найвищої якості. Цінним запліднювачам забезпечується особливий догляд.

1. Розділіть агресивних кнурів.

Вам знадобляться надійні перегородки для свиней. Можна вибрати суцільні закриті стінки, щоб попередити прояви агресії. Для визначення охоти у свиноматки використовуються відкриті гратчасті клітки, які забезпечують візуальний і нюховий контакт.

2. Подбайте про правильний раціон.

Годівниці для свиноферм можуть бути групові або індивідуальні. Все залежить від умов утримання виробників. Важливо, щоб конструкція була комфортною і безпечною для тварини: надавала доступ до дна, мала закруглені кромки без гострих країв.

3. Забезпечте гігієну.

Щілинні підлоги для свиней дозволяють підтримувати чистоту на фермі. Гній не доведеться прибирати кожен раз. Спеціальна конструкція підлог видаляє екскременти автоматично.

4. Купуйте верстат для кнура.

Це головне пристосування для штучного осіменіння. За допомогою фантома для кнура здійснюється збір біоматеріалу. Важливо вибрати оптимальне по висоті і куту нахилу обладнання. Ще краще, якщо ці параметри опудала для кнура можна регулювати. Так ви легко налаштуєте прилад під тварина будь-якої комплекції. За допомогою пристосування збір насіння у кнура здійснюється просто, швидко і безпечно для тварини і робітників. Для даної процедури потрібна окрема клітина.

Високоякісне обладнання для кнурів від Frait

Українська компанія з більш ніж 10-річним досвідом на ринку пропонує кращі рішення для вашого свинарника. Ми допоможемо облаштувати на фермі інноваційний центр штучного запліднення. У нас ви знайдете все необхідне для ефективного розведення поголів'я.

Ми виробляємо міцні і надійні, безпечні для тварин клітини, перегородки, верстати. Також пропонуємо годівниці: стандартної конфігурації або за проектом замовника. Нарешті, у нас можна придбати сучасний фантом для кнура. Це стійкі манекени на стабілізуючою основі зі сталевим каркасом, обтягнуті гумою. Пристосування регулюються по висоті і нахилу.