Щілинні підлоги для свиней

Щілинні підлоги з чавуну

Щілинні підлоги з чавуну

    Щілинні підлоги з чавуну, в основному, застосовуються в секціях опоросу для ..

Щілинні підлоги з пластику

Щілинні підлоги з пластику

    Пластмасові решітки виготовляється з високоякісного матеріалу блок-сополімер..

Щілинні підлоги з бетону

Щілинні підлоги з бетону

    Наш багаторічний досвід у проведенні будівництва та реконструкції свинарськи..

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

    Щілинні підлоги для свинарників - тенологічне рішення для забеспечення належних  санітарних та ветеринарних норм. Щілинні підлоги вирішують проблему підтримки чистоти утримання тварин різного віку та статті.

 Підлога для свинарників: характеристики

    Підлога в приміщенні для свиней повинна відповідати загальній системі життєзабезпечення тварин, де поряд годівниця, поїлка для свиней та механізм відведення фекалій.
Чистота - це не лише основа відсутності специфічного запаху, але й здоров’я та приросту поголів’я. Щілинна підлога для свиней складається з двох рівнів: перший - власне покриття підлоги , за другим шаром приховується система видалення гною. Ширина  отворів не перевищує 1-2 см, що забезпечує безпеку та комфорт тваринам.
    Таке покриття знижує ризик розвитку застудних та кишкових захворювань, зменшує витрати на електроенергію та потребує значно менше води для очищення. До того ж значно збільшує приріст добової ваги у особин від 50 до 80 г. Ці значні переваги, що мають щілинні підлоги для свинарників, ціна на покриття залежить від виду матеріалу, з якого виготовлений.

Види покриттів щилинної підлоги

    Виробляються такі підлоги в трьох варіантах, які можна недорого купити в нашому магазині:

  • з бетону- бетонна підлога в свинарнику краще для дорослих особин, які містяться у великій кількості, щоб витрати були виправданими. Підходить для масштабних площ, витримує великі навантаження, але холодний; 
  • з пластику- щілинні підлоги пластикові для свинарників виготовлені з безпечного органічного матеріалу. Підходять для невеликих приміщень, можна встановлювати самостійно, добре зберігають тепло. Рекомендуються для загонів з поросятами, а також коли проводиться дорощування; 
  • з чавуну- металеві листи довговічні, не деформуються, не вбирають вологу і запах, але підвладні іржі і холодні. Ідеальні для свиноматок після опоросу і годування, коли їм потрібно знизити температуру тіла; 

    Чавунні та бетонні підлоги комбінують с пластиковим для отримання оптимальних температур та зручностей.
    Крім плит, в наявності також і системи гноєвидалення, годівниці, клітки для свиней і все для організації свинарських ферм. Виробництво Україна.