Combiboard Alfa

Combiboard Alfa

Завантажити брошуру Combiboard Alfa

Combiboard Alfa протягом багатьох років є фаворитом у всьому світі в сфері сільського господарства.

Стінові системи для сучасної ферми

Combiboard Alfa - це масивні стінові системи з пластика, що ідеально підходять для зведення перегородок, наприклад, для свиней і телят. Панелі для ферм гігієнічні і довговічні. Система може бути виготовлена ​​відповідно до ваших специфікацій, одночасно її легко змінювати і адаптувати. Крім того, ці стінові панелі є дуже міцними, можлива їх вторинна переробка. Не без причини панелі для ферм Combiboard Alfa все частіше використовують при будівництві ферм у всьому світі!

Міцність і гігієнічність

Перегородки повинні витримувати високі навантаження. Використання високоякісного, ударостійкого пластика дозволяє панелям Alfa зберігати стійкість до подряпин і ударів протягом усього терміну служби. Кольровостійки верхній шар з кальцію і цинку захищає панелі від впливу кислот і лугів, включаючи аміак. На будь-який фермі гігієна важлива надзвичайно. Тому, CombiboardAlfa виготовляється за безшовною технологією, а допоміжні профілі добре підігнані. У комбінації з гладкою поверхнею панелей для ферм це дозволяє легко проводити очистку та підтримувати чистоту.

Швидке зведення

Товщина панелей Combiboard Alfa становить 35 мм. Висота панелей варіюється. З огляду на те, що панелі для ферм можуть з'єднуватися із застосуванням Кликова системи, можливе виготовлення панелей різної висоти. Панелі поставляються потрібної довжини. Панелі за індивідуальним замовленням поставляються у вигляді повного пакета на місце зведення. Це дає економію часу і дозволяє мінімізувати відходи.

Довговічність

Combiboard Alfa відповідає всім вимогам для сучасної ферми. Компоненти легко демонтувати і використовувати повторно. Крім того, високоякісна пластмаса може бути повністю перероблена повторно.

 

Combiboard Alfa: Переваги

  • Гігієнічність

Простота очищення, завдяки майже безшовному виконання і стійкому до зносу покриття.

  • Міцність

Високоякісний пластик сприяє стійкості Combiboard Alfa до навантажень на увазі контакту з тваринами.

  • Стійкість до впливу хімікатів і цветоустойчивость
  • Стійкість до впливу кислот і лугів, включаючи аміак.
  • Довговічність

Alfa виготовлені з матеріалу повторної переробки і, в свою чергу, також можуть бути перероблені повторно. Крім того, панелі для ферм Alfa можуть використовуватися повторно.

  • Варіювання висоти

Combiboard Alfa поставляються різної висоти, панелі можуть бути з'єднані один з одним. У зв'язку з цим висота може бути адаптована відповідно до запиту.

  • Можливість поставки відповідно до ваших специфікацій

Combiboard Alfa поставляються потрібної довжини. Це дає економію часу і дозволяє мінімізувати відходи!

  • Індивідуальний пакет

Всі компоненти, включаючи з'єднання, поставляються у вигляді повного пакета на місце зведення.

  • Швидка установка

На місці будівництва Combiboard легко і швидко зводяться і обробляються.

Завантажити брошуру Combiboard Alfa